Browsing Category

Sport

Kuqezinjtë sonte synojne fitoren

Lojtarët kuqezinj kanë qenë në fushë për të parë një terren që në fakt e njohin mirë dhe e kanë gjetur në gjendje shumë të mirë. E kundërta ka ndodhur me ekipin e Lihtenshtejnit, që…
Read More...