Browsing Category

Sport

4 çiftet çerekfinaliste

Mes shumë surprizash dhe mungesa të përfaqësueseve të mëdha janë përcaktuar 4 çiftet çerekfinaliste. Botërori do të bëjë dy ditë pushim dhe do të ristartojë ditën e premte me dy…
Read More...

Brazili kalon në çerekfinale

Brazili mposhti Meksikën me rezultatin 2-0 në takimin e vlefshëm për 1/8-at e Kupës së Botës. Golat e Nejmar dhe Firminjo i siguruan kualifikimin skuadrës “seleçao” e cila e sheh…
Read More...