19 Janar, 2018
Sport

Sport

Lajme Sport

Po luhet në këto momente një nga ndeshjet më të mëdha të futbollit europian, derbi Milan-Inter, i vlefshëm për çerekfinalet e Kupës së Italisë. Koha e rregullt përfundoi ...
0
Sport

Lazio dhe Fiorentina zhvilluan në “Olimpico” takimin çerekfinal të vlefshëm për Kupën e Italisë. Skuadra e drejtuar nga Simone Inzaghi triumfoi minimalisht 1-0 përballë tifozërisë së saj, duke ...
0
Sport

Manchester United nuk ka arritur më shumë se një barazim në ndeshjen ndaj Burnley në kampionatin anglez ditën e sotme, duke zxhënuar një tjetër rezultat negative brenda tre ...
0
Lajme Sport

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi, ka uruar sot festat e fundvitit. Por ajo që të bie më shumë në sy, është se De Biasi urimin e ...
0
Sport

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka folur për disa çështje të nxehta. Nga zgjedhja e trajnerit të ekipit tonë kombëtar, kreu i FSHF-së në intervistën ...
0
Sport

Armand Duka rrëfen një prapaskenë në bisedimet me Sedorfin për trajnerin e Kombëtares. Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit thotë se ish-ylli holandez i Milanit ishte super i ...
0
Sport

Lajmi për Gugash Maganin trajner të Partizanit u përhap me shpejtësi në mediat shqiptare gjatë orës së fundit. Mirëpo presidenti i klubit të kuq, Gazmend Demi, reagon për ...
0
Sport

Supersfida e kësaj jave e Serie A mes Juventusit dhe Romës po luhet në këtë mbrëmje. Bardhezinjtë kanë kaluar në avantazh në minutën e 18-të me anë të ...
0
Sport Video

Milani luajti me Atalantën në “San Siro” ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të të Serie A. Skuadra e Gattusos u mposht me rezultatin 2-0 në shtëpi nga ...
0
Lajme Sport

Ish-trajneri i kombëtares Shqiptare Xhani De Biazi ishte i pranishëm në festën e organizuar nga FSHF në prag festave të fundvitit. Momentalisht tekniku italian, trajneri që bëri histori ...
0