Browsing Category

Sport

Gjetan Keta shpallet Kampion Bote

Gjetan Keta është shpallur Kampion Bote për peshat e mesme të Federatës WBU. Boksieri 35 vjeçari mposhti boshnjakun Sldjan Janjanin. Raundi i parë pa dy sportistë që kishin hipur në…
Read More...

Shqipëria mposht Izraelin

Në “Elbasan Arena”, ndeshja e parë e Ligës së Kombëve, mes Shqipërisë dhe Izraelit u mbyll me fitoren 1- 0 per Shqierine. Po luhet në “Elbasan Arena”, ndeshja e parë e Ligës së…
Read More...