19 Janar, 2018
Skandali

Skandali

Kryesore Skandali

Pas transmetimit të pamjeve filmike në emisionin investigativ ‘Fiks Fare’ ne Top Channel, ku dyshohet implikimi i punonjësit te Policisë së Shtetit Julian Balliu ne nje tentative per ...
0
Kryesore Skandali

Janë të frikshme pamjet që vijnë nga ujëmbledhësi i Bovillës në Tiranë. Fotot e publikuara nr Syri.net   tregojnë gjendjen e mjerueshme ku ndodhet rezervuari që furnizon me ...
0
Kryesore Shendet Skandali

Produktet ushqimore të paketuara që tregtohen në supermarkete përbëjnë një kërcënim serioz për shëndetin e konsumatorëve. Edhe më e rrezikshme bëhet situata në rastet kur këto produkte konsumohen ...
0
Çekiçi i Vettingut Investigimi Kryesore Skandali

Basir Collaku Eshte dosje dhe do e publikoj me emra konkret, shoqeruar me shkresat perkatese.. ………. Pa u joshur aspak nga dalldia festive se tani reforma, Prokurorja e ...
0
Kryesore Lajme Skandali

Emisioni “Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së premtes mashtrimin që iu bëhet shqiptarëve për të emigruar për në Suedi. Një “biznesmen” ka publikuar në gazetën “Çelsi” disa njoftime, ...
0
Lajme Skandali

Në emisionin “STOP” ka mbërritur një denoncim, sipas të cilit, kirurgët e dytë në spitalin “Xhaferr Kongoli” në Elbasan nuk rrinë në detyrë kur janë turni i tretë. ...
0
Skandali

Dritan Hila përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se politika e jashtme nuk është terren për anarkistët apo idealistët pasi është shumë prozaike dhe llogaritëse. Hila ka ...
0
Lajme Skandali

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, e ftuar në studion e emisionit “Zonë e Lirë” të gazetarit, Arian Çani, ka komentuar rreth reagimit të bashkëshortit të ...
0
Lajme Skandali

Nxënësit e shkollës së mesme “Thaskal Todri” në Elbasan denoncojnën se mësuesja e fizikës Rajmonda Stringa ju ul vlerësimin, me qëllim që t’i marrë nxënësit në kurse private ...
0
humor Skandali

A është prishur marrëdhënie mes aktorit dhe prezantuesit Ermal Mamaqi dhe kryetarit të Bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj? Kjo është pyetja e parë që të vjen në mendje ...
0