Showbiz

Showbiz

- Showbiz

Dashurinë e tyre, e cila për shumë kohë u mbajt e fshehtë, tashmë ata nuk e fshehin më. Megan McKenna dhe Mike Thalassitis, vijojnë ekspozimin në plazhet e ...
0
- Showbiz

Disa vite më parë ajo iu nënshtrua operacionit për zmadhimin e gjoksit, por sot shprehet se është penduar shumë. Bëhet fjalë për Rebeka Vardy, partnerja e sulmuesit të ...
0
- Showbiz

Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, dhe partnerja e tij modele, nëntorin e kaluar sollën në jetë fëmijën e parë së bashku. Por që prej asaj kohë, Cristiano ...
0
- Showbiz

Kjo është dilema e saj çdo mëngjes. Duhet të zgjedhë udhëtimin me Lamborghini ngjyrë kafe apo portokalli? Apo duhet të zgjedhë Ferrari? Bëhet fjalë për Kylie Jenner, e ...
0
- Showbiz

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më seksi në vend dhe mjaft e dashur për publikun. Moderatorja, e cila numëron plot një milion ndjekës në rrjetin social Instagram, ...
0
- Showbiz

Qëkurse është shndërruar në një personazh të showbiz-it shqiptar, Luara Nezha është njohur si këngëtarja dhe aktorja bjonde tepër sexy. Mirëpo, së fundmi, Nezha ka treguar në Instagram ...
0
- Showbiz

Të arrish kapësh një foto me një personazh të njohur që e keni përzemër është vetëm gjysma e punës.Sepse është vërtetë shumë e vështirë të kesh një foto ...
0
- Showbiz

Pas viteve të përjetuara çdo ditë me stërvitje të stërmundimshme, për futbollistët është shumë e vështirë që mbajnë trupin në formë pas përfundimit të karrierës. Dhe janë të ...
0
- Showbiz

Erjona Sulejmani i sulmoi ashpër futbollistët, duke thënë se janë meshkuj që nuk dinë as të flasin. “Nuk dinë të bëjnë asnjë bisedë. Unë nuk dua më futbollist! ...
0
- Showbiz

Erjona Sulejmani, ish-gruaja e futbollistit Blerim Dzemaili, tha në “Top Show Magazine” se “absolutisht nuk ia vlen të martohesh me futbollist”. “U jap një këshillë vajzave: bota e ...
0