Publikisht(OP-ED)

Publikisht(OP-ED)

- Publikisht(OP-ED)

Nga Kreshnik Osmani Mbi dymije lajke merr ministri që e di e gjithe Shqiperia se ka trafikuar drogë. Militantët e mbrojne me arsyetimin se ata qe e sulmojne ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Ylli Manjani Edi Rama po përpiqet të shmangë vemendjen nga dështimet dhe skandalet e përditshme. Pasi përdori Ornela Vorbsin dhe luftoi si luan Kirchbaum-in, tani del që po ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Nga Artan Fuga Migjeni deshi t’ja fuste me grusht malit që s’bëzajte, por sigurisht më shumë ishte një mllef, sesa kishte një platformë mendore sesi mund ta gjente ...
0
- Publikisht(OP-ED)

DENIS DYRNJAJA Kemi hyrë në një stad të ri të mashtrimit publik nga politika. Ky stad ka të bëjë me faktin e përdorimit të demagogjisë në kuptimin më ...
0
- Çekiçi i Vettingut Publikisht(OP-ED)

          Bledi   Mane -Klithmë lebetitëse për drejtësinë shqiptare- Vetëm 5, vetëm 5 prej tyre kanë kaluar deri tani në sitën e vetting-ut dhe ulërisni. ...
0
- Portalet Publikisht(OP-ED)

Nga Carloalberto Rossi  Disa ditë më parë, në vazhdim të një artikulli të Mero Bazes—në të cilin ai kritikonte ashpër Fatos Lubonjën që, sipas tij, e gjykon gabim Raportin ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Rama flet për arrogancë, ka frikë se mos qytetarët sillen si kuksianët Nga Agron Gjekmarkaj Edi Rama sot në Asamble la të nënkuptojë se po qeveris keq se nuk ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Nga Sonila Meço Kur të dështon propaganda, mjeti që e konsideron shprehjen më të sofistikuar e të pakonkurueshme të aftësive politike: Byroja e Sigurisë Diplomatike të Departamentit Amerikan ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Dritan Shan Nuk e di deri kur do e shohim të keqen si Zotin, dhe jo si armikun tonë. Kjo do duhet te marrë fund një ditë. Ky ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Ylli Manjani Rasti “Gulf” është dëshmia më e fundit që piramidat financiare lulëzojnë shumë kollaj! Tregu mbetet krejt i pasigurtë për konsumatorin! Megjithëse jemi shtet me rekomandim në ...
0