Publikisht(OP-ED)

Publikisht(OP-ED)

- Publikisht(OP-ED)

Ergys Mertiri Nga dy Ministra të Brendshëm që ka pasur kjo qeveri, të dyve iu kanë plasur skandale përgjimesh që tregojnë lidhje kriminale me trafiqet e drogës. Më ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Ylli Manjani Prokuroria e Krimeve të Rënda duhet të marrë të pandehur Agronin dhe Ermalin, megjithë rrjetin që pëmendet aty! Pavarësisht vendimit të Italisë! Fatmiri nuk mund të ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Nga Flamur Vezaj  Marrëveshja doli me sukses, ashtu siç ishte pralajmëruar, duke izoluar në banesën e tij Sajmir Tahirin pak ditë para Samitit të Sofjes! #Prokuroria bëri sikur ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Nga Flamur Vezaj Malli i bashkoi perser Sajmir Tahirin dhe Fatmir Xhafajn, pas akuzave te ndersjellta mes tyre! Jo malli kur mezi pret te takosh dike por “malli” ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Enkel  Demi  Dje, katër të rinj, studentë u lënduan me thikë para Presidencës, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Dje, e sollën në Shqipëri Izet Haxhinë, ndërsa të shumtë ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Nga Ylli Manjani Megjithë respektin, por as Presidenti i Republikës e aq më pak Ministrja e Drejtësisë nuk kanë të drejtë në ligjërimet e tyre publike, pas mbledhjes ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Basir Çollaku Politikanë miliarderë kontrollojnë e ndëshkojnë gjyqtarë e prokurorë milionerë Ky vettingu teatral, që kontrollon brekët e kalamajve, kasetat e dasmave, dhe ambasadorë që betohen se janë ...
0
- Publikisht(OP-ED) Skandali

Ku shkojnë paratë e popullit?   Klodian Tomorri Kjo është faqja e parë e Agjencisë së Prokurimeve sot. Nuk ka tender per asnjë rrugë, asnjë shkollë, asnjë spital. ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Brizida Gjikondi Lindi në Pranverë të plotë dhe iku në dimer po të tillë… dhe ndoshta jo me kot… kur erdhi erdhi rilindja.. kur iku erdhi erresia e ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Fitim Zekthi Sado të jemi vend i zhytur në lluce dhe i rregjuar nga mjerimi, krimi dhe zullumi nuk mund të pranohet që një “vashez me floknajë të ...
0