Publikisht(OP-ED)

Publikisht(OP-ED)

- Publikisht(OP-ED)

Klodian Tomorri Rama ka një taktikë bajate që e perdor sa herë është në pozitë të vështirë. Hap sherr me gazetaret dhe në çdo rast e bën qellimisht. ...
0
- Portalet Publikisht(OP-ED)

Nga Artur ZHEJI Duket në rraskapitje kryeministri. Rruga e pushtetit po i bëhet gjithmonë e më e përpjetë, sepse ai nuk kupton apo nuk do ta pranojë, që ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Naim Noka Gazetarja Ambrozia Meta  vetëm pak kohë më parë ka punuar në Web Klan. Pronari i TV Klan, Aleksandër Frangaj  e ka pushuar nga puna vetëm për ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Andi Bejtja Ne fakt, dhe pse po i them faleminderit, jam i sigurte qe Ambrozia, ashtu si cdo gazetare ne bote nuk ka nevoje per falenderime kur ben ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Nga Ylli Manjani Denoncimi i trafikut të drogës dhe përfshirja e qeverisë në të është pa asnjë dyshim, detyrë e çdo opozite! Deduksionet e llogjikës së ç’ekuilibruar të ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Nga Bujar Nishani Kryeministri i Shqipërisë nuk bëri asnjë surprizë. Marrja në mbrojtje e vëllait trafikant droge të Ministrit të Brendshëm dhe inkurajimi për Ministrin e Brendshëm të ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Nga Zamira Cavo Hapini Sytë Njerëz! Na ka pllakosur një dëshpërim kolektiv dhe e gjithë bota na duket gri. Na duket se po përgatitemi për një “Sherr të ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Nga Mesila Doda A ju kujtohet bllokimi i negociatave për Qarkun Fier? Po kur deklarohej nga deputetët socialistë të kohës se po u hoqën vizat do vërshojnë 1 ...
0
- Publikisht(OP-ED) Statusi Publik

SKËNDER MINXHOZI Ka qenë një vendim i vështirë ky i sotmi për Edi Ramën. Përballë një audiopërgjimi që implikonte vëllain e ministrit Fatmir Xhafaj, i cili ka edhe ...
0
- Publikisht(OP-ED)

Ergys Mertiri Nga dy Ministra të Brendshëm që ka pasur kjo qeveri, të dyve iu kanë plasur skandale përgjimesh që tregojnë lidhje kriminale me trafiqet e drogës. Më ...
0