Browsing Category

Publik TV

PSE I URREN RAMA TË SHKOLLUARIT!

Nga Av. Altin Goxhaj Po te bësh një llogari të thjeshtë bazuar te shkollimi i Rames: (8 vjet 8vjecare) + (4 vjet Lice) + (3 vjet Instituti i Larte i Arteve) = Formim Minimalist as sa…
Read More...

Daniel Godelli kampion

Daniel Godelli  kampion Europe, gjithë shqiptarët duhet të jene krenarë për sportistin më të madh shqiptar të kohrave. Peshëngritësi shqiptar Daniel Godelli ka fituar Medalje Ari në…
Read More...

Ilir Meta bëri kurban Edi Ramën

Detajet e lojës së madhe që po luhet në orët e fundit Gjergj Zefi Edhe pse i bëri 88 votat për të kaluar kodet dhe ligjet që duan shumicë të cilësuar, mazhoranca PS-LSI duket se…
Read More...

Tung Këllira!

 Arian Galdini Dëgjo ti Anri Bala! Me atë Portalin tënd që e ke si çifte me pagesë e me atë gazetarine tënde prej majmuni, të fala njëherë që nuk të èova në Gjykatë. Por me ju…
Read More...