Publik TV

Publik TV

- Publik TV Video

Policia italiane ka shkatërruar bandën e gangsterëve shqiptarë që kishte shumë aktivitet në Milano dhe ka publikuar pamjet e akteve të tyre kriminale kundër pronës. L ...
0
- Bota Lajme Publik TV Video

Një operacion i madh policor në Itali dhe Shqipëri është zhvilluar mëngjesin e ditës së sotme. Operacioni i koduar ‘Shefi’, është drejtuar nga Antimafia italiane, ndërsa në të ...
0
- Publik TV Video

 Një sherr mes vajzave ka ndodhur ditën e sotme pranë gjimnazit Andon Zako Çajupi, në Tiranë. Tre prej tyre kanë dalë që nga rruga “Kongresi i Manastirit” dhe ...
0
- Lajme Publik TV

 Numri më i madh i punonjësve të administratës publike është i arsimuar në universitetet publike të vendit, por një pjesë jo e vogël ka një diplomë universiteti privat. ...
0
- Publik TV

Drejtori i Spitalit të Kukësit Ismet Nika deklaroi sot se nëna 39-vjeçare e cila ka ndërruar jetë orët e para të ditës së sotme së bashku me foshnjën ...
0
- Publik TV Video

Posted by Ina K. Zhupa on Sunday, March 11, 2018 Fëmijëve ju duhen më shumë këndet e lojrave sesa fotot me Erion Veliajn. Amortizim dhe shkaterrim i kendeve të ...
0
- Publik TV Video

Gazetari Marin Mema, i ftuar në 360gradë, me Artur Zhejin në Ora News, e ka cilësuar të çuditshme politikën greke popullsinë çame, duke u përpjekur të fshehin identitetin ...
0
- Publik TV Video

Fëmijët duhet të flenë herët! Tregojani këtë çdo prindi! Posted by Ndryshe on Saturday, March 10, 2018 ...
0
- Bota Lajme Publik TV

Një operacion masiv është zhvilluar në zonën e Kazertës në Itali, ku janë arrestuar 18 persona, 16 prej të cilëve ishin shqiptarë. Shqiptarët dhe dy italianët akuzohen për ...
0
- Lajme Publik TV Video

Goditet grupi kriminal me 16 anëtarë në disa qytete, në fushën e falsifikimit të dokumentave dhe favorizimit të migracionit të paligjshëm. Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”, ...
0