19 Janar, 2018
Publik TV

Publik TV

Histori personale Kryesore Publik TV

Ne emisionin e Arditit, “Ka nje mesazh per Ty”, historia e Leos se vogel te paralizuar ka prekur kryeministrin Rama, i cili e ka ndjekur live gjithe rrefimin ...
0
Publik TV Video

Ja pse votoi dje PD në Këshillin Bashkiak pro Qazim Sejdinit të Krimit 😉 Posted by Avokati Altin Goxhaj on Wednesday, December 27, 2017 ...
0
Publik TV Video

Jean Claud Juncker, Presidenti i Komisionit Europian, vijon të surprizojë me sjelljen e tij, teksa shfaqet i dehur në takime apo pritje të ndryshme. Së fundmi në rrjet ...
0
Lajme Publik TV

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka deklaruar sot se do të vazhdojë betejën për largimin e Edi Ramës dhe qeverisë së tij të lidhur me drogën, pas mbledhjes ...
0
Publik TV Video

VIDEO Reportazhi i ‘Le Iene’: Mjerimi i Bulqizës, qytetit që prodhon 42 milionë dollarë në vit Timi, Blero e Gesti janë tre shokë të ngushtë. Kanë ëndrra fëmijësh, ...
0
Publik TV Video

O shqiptarë që po ndiqni tani Opinionin (e lavazhit të truve sipas Manualeve të Sorosit), Gëzuar Halloween-in e Sorosit 2017-2071 në Albanistan O shqiptarë që po ndiqni tani ...
0
Publik TV

Kombi në ditë të mira jepet pas demagogjisë, iluzioneve, ndjek politikanin në fushata elektorale; të paktën në ditët e trishta mbase i kthehet realizmit. Kombi nuk e dëgjon ...
0
Publik TV Video

23 fyerje në14 minuta….Rama me gazetarët dje dhe ndër vite…!!! Posted by STOP – TV KLAN on Thursday, October 26, 2017   ...
0
Publik TV Video

Ilir Vrenozi për 140 parlamentarët tanë: I bëfshi ilace lekët  që i vodhët popullit! Nje mesazh "urimi" per 140 parlamentaret tanë dhe gjithe politikanet qe kane vjedhur dhe ...
0
Publik TV Video

Filloi bora ne Theth #share Posted by Shikoje on Tuesday, October 24, 2017 ...
0