Publik TV

Publik TV

- Lajme Publik TV

Minatorët po përleshen me policinë përpara kryeministrisë, pasi kanë tentuar të hyjnë me forcë. Ultimatumi prej 30 minutash që ata i dhanë kryeministrit për të nisur një diskutim ...
0
- Portalet Publik TV Video

Mirëmëngjes nga Tirana! A post shared by JOQ (@jetaoshqef) on Mar 21, 2018 at 1:32am PDT ...
0
- Publik TV Video

Shikoni pak se si gënjen pa ju dridhur qerpiku. Lexon punën e ca studentëve si të ishte material i profesorëve italianë. Asnjëherë më parë Shqipëria nuk ka patur ...
0
- Publik TV Sport

Në Gadishullin Ballkanik ekziston një legjendë, që njerëzit e kalojnë nga brezi në brez. Është miti, tani shumë i lashtë, që tregon origjinën e Shqipërisë dhe shpjegon pse ...
0
- Publik TV

Politologu Afrim Krasniqi i ftuar në “Tonight Ilva Tare” në Ora News thotë se ka deputetë me pasuri 14 mln euro pa punuar një ditë. Krasniqi: Imagjinoni të ...
0
- Publik TV Video

Si ju duket Durresi ? Posted by Indrit Hoxha IHTV on Monday, March 19, 2018 ...
0
- Lajme Publik TV

Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë edhe problemet e para në akset rrugore nacionale. Një kamion doli nga rruga në Qafën e Muzinës në Sarandë duke sjellë ...
0
- Publik TV Statusi Publik

Ashtu si çdo ditë, kryeministri Edi Rama ka përshëndetur edhe këtë të hënë qytetarët nëpërmjet rrjetit social facebook, por ndryshe nga herët e tjera, ka qenë ish kryeministri ...
0
- Lajme Publik TV

Me dhjetra simpatizanatë të kreut të Bashkisë dhe mbështetës të tij janë mbledhur para gjykatës së Lezhës. Ata e kanë pritur me brohoritje mbërritjen në Gjykatë të Frrokajt ...
0
- Publik TV Statusi Publik

Biznesmeni i i njohur si Altini i “Erës” Altin Bamllari   në  një postim në rrjetin social FB është befasuar në  Londër  më poshtë ai shkruan : Serbja punon me një boshnjak dhe reklamon Kosovën! ...
0