Portalet

Portalet

- analiza Portalet

Fytyra e Ramës në pasqyrën e Brukselit Andi Bushati Edi Rama ka treguar edhe njëherë në Bruksel se ai di të jetë një manipulator i talentuar. Në qëndrimet ...
0
Intervista Kultura Portalet

Aktori i njohur i skenës dhe kinemasë, Mirush Kabashi e sheh prishjen e teatrit Kombëtar të lidhur me interesa të mafies së ndërtimit. Në një intervistë për gazetën ...
0
- Portalet Publik TV Video

Mirëmëngjes nga Tirana! A post shared by JOQ (@jetaoshqef) on Mar 21, 2018 at 1:32am PDT ...
0
- Portalet Statusi Publik

Bledi MANE Mos më thoni që nuk u kujtohet. Ishte pikèrisht i njëjti muaj, mars. Viti 2010. Banorët e Lezhës kishin dalë të protestonin kundër përdorimit që i ...
0
- Portalet Publikisht(OP-ED)

“Qëllimi mund të justifikojë mjetin, për sa kohë ka diçka që mund të justifikojë edhe vetë qëllimin” Nga Sonila MeçoPrej kur brigjet shqiptare u “pudrosën” nga gjysmë ton ...
0
- Portalet Satire

I nderuar zoti Pompeo, së pari iu uroj për detyrën e rëndësishme që keni marrë si shef i Departamentit të Shtetit. Me siguri kur keni qënë në CIA ...
0
- Investigimi Portalet

Nga Adriatik Doçi Paguhet me paratë e taksapaguesve shqiptarë për ushtrimin e një funksioni të rëndësishëm publik, por zyrën dhe detyrën shtetërore e ka vënë në shërbim të ...
0
- analiza Portalet

 Prej disa ditësh në tregun mediatiko politik po gëlon një thashethemnajë në lidhje me një ftohje të LSI- së më PD-në dhe për një rikthim të mundshëm në ...
0
- Portalet Publik TV Video

Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku u diskutua propaganda e pushtetit, shpjegoi rastin më tipik të kapjes së mediave më të mëdha të vendit. ...
0
- Intervista Portalet

Flet Laurent Laniel, analist shkencor për reduktimin e ofertës së drogës, në Qendrën Europiane të Drogave dhe Varësisë nga Drogat (EMCDDA) Nga Lisbona, Ornela Liperi Grupet kriminale që ...
0