18 Janar, 2018
Politike

Politike

Politike Statusi Publik

Belind Kellici Sot ne 26 vjetorin e themelimit te FRESSH Edi Rama mbajti nje nga ato fjalimet e tij patetike, ku foli per gjithçka dhe per asgje. Shau ...
0
Kryesore Lajme Politike

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dha në Vlorë mesazhin se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës, ...
0
Politike Statusi Publik

Artur Roshi Dje Basha mblodhi partitë aleate të diskutonte për protestën ndaj qeverisë.Organizimi i tryezave politike është një ndër gjestet politike të lidershipit që e organizon për të ...
0
Kryesore Lajme Politike

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, do të mbledhë sot në orën 10:00 partitë aleate për të rakorduar veprimet për aksionin e madh opozitar të paralajmëruar: nisjen e protestave ...
0
Kryesore Lajme Politike

Ditën e shtunë pritet që të mblidhet Asambleja e Partisë Socialiste. Lajm është bërë i ditur nga News 24, dhe mësohet se në këtë mbledhje do të merren ...
0
Lajme Politike

Kreu i PD-së Lulzim Basha në një konferencë për mediat ka deklaruar se nuk komenton deklarata e ambasadorit të SHBA-së në Tiranë, Donald Lu. I pyetur nga gazetarët ...
0
Lifestyle Politike

Në një konferencë për shtyp pas zgjedhjes së Arta Markut në postin e kryeprokurores, Edi Rama dënoi veprimet e opozitës sot duke i quajtur të dëmshme për Shqipërinë. ...
0
Aktualitet Politike

Teatri parlamentar mes tymuesesh dhe debatesh ka përfunduar. Arta Marku është zgjedhur kryeprokurore e përkohshme me 69 vota pro, dy kundër dhe dy abstenime. Lulzim Basha pas votimit ...
0
Lajme Politike

Pas mbledhjes me aleatët Basha doli me një deklaratë për shtyp dhe tha skenarët që do të ndodhin nesër. Pjesë nga deklarata Mbledhja e tryezës së aleatëve të ...
0
Lajme Politike

Është mbledhur sot komiteti drejtues kombëtar i Lëvizjes Socialiste për Integrim. Gjatë fjalës së saj Kryemadhi tha se situata në të cilën ne ndodhemi, mazhoranca e drejtuar nga ...
0