Politike

Politike

- Politike

Ambasadori Donald Lu që prej ditës së djeshme ndodhet në Tropojë. Ai ka vizituar edhe Valbonën. Në një takim ku ai ishte prezent, ka ndodhur edhe një përplasje ...
0
- Debati Politike

Moderatorja Eni Vasili, në një intervistë të datës 4 shkurt për suplementin e gazetës Panorama (Plus), tregonte ndër të tjera se ‘vazhdon të paguajë kredinë për shtëpinë’. Vasili ...
0
- Lajme Politike

Kreu i opozitës Lulzim Basha nuk është treguar aspak i përmbajtur pas fjalës së mbajtur në parlament, pas akuzave se kryedemokrati e ka cilësuar Mogherinin një “bajgë”. Basha ...
0
- Lajme Politike

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ndodhet në Fier ku edhe po zhvillon një takim me anëtarët në këtë qytet. Duke folur para tyre, Kryemadhi ka vënë theksin tek ...
0
- Lajme Politike

E përjashtuan nga LIBRA për shkelje të rënda Ish-deputetja dhe njëkohësisht themeluese e LIBRA-s, Mimoza Hafizi ka reaguar mëngjesin e sotëm në lidhje me përjashtimin e saj nga ...
0
- Lajme Politike

Pas dorëheqjes së Blushit, përjashtohet nga LIBRA një tjetër figurë e rëndësishme  Mimoza Hafizi ëshë përjashtuar nga partia LIBRA. Ky vendim është marrë nga Komisioni i Etikës në ...
0
- Lajme Politike

Ditën e shtunë ora 11:00 në ish burgun famëkeq  të Spaçit Ne sot jemi njëlloj si dje,pushtetin e kanë të njëjtit njerëz ose bijtë e tyre,ata që ishin dje,te ...
0
Politike Statusi Publik

Belind Kellici Sot ne 26 vjetorin e themelimit te FRESSH Edi Rama mbajti nje nga ato fjalimet e tij patetike, ku foli per gjithçka dhe per asgje. Shau ...
0
- Lajme Politike

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dha në Vlorë mesazhin se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës, ...
0
Politike Statusi Publik

Artur Roshi Dje Basha mblodhi partitë aleate të diskutonte për protestën ndaj qeverisë.Organizimi i tryezave politike është një ndër gjestet politike të lidershipit që e organizon për të ...
0