Browsing Category

Our Story

Jennifer Lopez 50 vjeçe

50 vjeçarja më seksi në botë Jennifer Lopez ka mrekulluar dje, ndërsa është shfaqur në një eveniment. Edhe pse tashmë është 50 vjeç, këngëtarja dhe aktorja e njohur tregoi se mbetet…
Read More...