Browsing Category

Our Story

Jam lakuriq!

Ajo është një ndër aktorët më të dashura dhe padyshim, një ndër më të bukurat e skenës shqiptare. Monika Lubonja së fundmi i ka surprizuar të gjithë fansat e saj, e jo vetëm, me…
Read More...

Sot rinisin shirat, ja kur priten

E shtunë,  24 nëntor:  moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura ku në zonën veriperëndimore do të shoqërohen me reshje të pakta shiu në pjesën e dytë të ditës. Era do të…
Read More...