Browsing Category

Our Story

Modelja e zhveshur brenda në vaskë

9.3 milionë ndjekësit e saj në “Instagram” dhe jo vetëm, e njohin Demi Rose për format e saj mahnitëse. Ajo publikon në profilin e saj në këtë rrjet social, foto e video mjaft seksi…
Read More...

Moderatorja jep këshilla për seksin

Moderatorja Aulona Musta, ndërsa ka folur mbi jetën seksuale, tha se seksi është shumë i rëndësishëm për të dhe partnerin e saj, dhe se për këtë, ajo përpiqet që ta mbajë sa më gjallë…
Read More...