25 Shkurt, 2018
Opinioni Publik

Opinioni Publik

Kryesore Opinioni Publik

Nga Flutura Açka  Unë jam një dikush që e dua Kosovën mbase më shumë se Shqipërinë, për shumë arsye të miat personale, megjithëse nuk i ndaj dot. Ndaj, ...
0
Kryesore Opinioni Publik

Nga Bledian Koka Mesi i fushatës së 25 Qershorit në Shkodër…, një qytetar përballet me të parin e kandidatëve të PD-së në qytet dhe i drejtohet Romeo Gurakuqit plot ...
0
Kryesore Opinioni Publik

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24”, ka deklaruar për ndërtimet mbi Teatrin Kombëtar duke thënë se kjo qeveri po bën gjëra të reja ...
0
Kryesore Opinioni Publik

Nga Enton Abilekaj Zemërimi i aktorëve të njohur të skenës dhe ekranit, është bërë hit tashmë nëpër televizione e portale. Ata që nuk janë përfshirë në politikë, që, ndryshe ...
0
Kryesore Opinioni Publik

Fatos Lubonja Kohët e fundit në kampin opozitar janë shtuar akuzat ndaj atyre, që deklarojnë nëpër media se “janë të gjithë njëlloj”. “Si mund të jemi ne njëlloj ...
0
Kryesore Opinioni Publik

Nga Enton Abilekaj  Ndërsa jugperëndimi i vendit mbytej për herë të dytë, uji kishte pushtuar tokën dhe gomonet ishin mjetet e vetme të transportit, Edi Rama shpikte historitë ...
0
Opinioni Publik

Fatos Lubonja   Argumenti më absurd që kam hasur në mediat shqiptare kohët e fundit është ai sipas të cilit Edi Rama votoi pro rezolutës që kundërshtonte njohjen ...
0
Kryesore Opinioni Publik

Nga Erion Piciri Ne prag te vitit te ri del ne TV Klan, nje vajze me shkolle te larte nga komuniteti egjiptian qe kishte mbetur e papune. Ky ...
0
Opinioni Publik

KNga Kreshnik Osmani Kam disa miqte e mi ketu ne fb, figura publike, te mencur, te kujdesshem, karizmatike dhe te dashur per te gjithe. Gezojne mbeshtetje te madhe ...
0
Opinioni Publik

  Në një analizë shkruar për “Mapo”, me titull “Beteja për Prokurorin e Përkohshëm është shumë zhurmë për asgjë”, analisti Mustafa Nano thotë se “këmbëngulja e mazhorancës për ...
0