Lifestyle

Lifestyle

- Lifestyle

Një nga gjërat më të bukura e të pasurit fëmijë, është fakti që një pjesë e jotja do të vazhdojë të jetojë nëpër botë edhe kur ti të ...
0
- Bota Lifestyle

Dita e martesës së Princit Harry me amerikanen Meghan Markle ka mbërritur. Ceremonia, ku nipi i Mbretëreshës, i gjashti në linjën e fronit, do të betohet për dashuri ...
0
- Lifestyle

Çdo verë ka trendin e saj por 2018-ta vjen krejt ndryshe, sport dhe relaks e mbi të gjitha e pushtuar nga ngjyrat. Kryesisht femrat, por edhe meshkujt, këtë ...
0
- Lifestyle

Me një pushkë automatike të hedhur pas krahëve, taka të larta dhe një fustan të shkurtër, një e sapodiplomuar rindezi debatin e armëmbajtjes në Shtetet e Bashkuara. Kaitlin ...
0
- Lifestyle

Shihnin një kuti metalike të çuditshme në oborr, por për shumë vite kujtonin se ishte kuti shpërndarjeje e kabllove elektrike.  U desh të kalonin disa drerë pranë shtëpisë, ...
0
- Lifestyle

Dasma e Meghan Markle është shumë afër dhe ka mijëra spekulime se si do të jetë fustani i nusërisë që do të veshë. Një gjë është e sigurtë ...
0
- Lifestyle

Për shumicën e nënëave, rritja e një fëmije është një sfidë. Por një nënë australiane e di më së miri këtë, pasi ka rritur plot 50 fëmijë. Noelene ...
0
- Lifestyle

Një koleksion i rrallë fotografishë të luftëtarëve samurai po shfaqet këto ditë në Galerinë e Fotografive në Londër. Shumica e tyre janë realizuar në periudhën 1860 – 1877, ...
0
- Lifestyle

Arrestimet nga policia mund të jenë nga më të ndryshmet, por të gjithë ata i lidh diçka e përbashkët… fytyrat qesharake. Një koleksion i ri me foto të ...
0
- Lifestyle

Një grua nga Çeçenia, e cila thotë se është personi më i vjetër në botë, është shprehur se ditëlindja e saj e 129 nuk është gjë tjetër veçse ...
0