Lajme

Lajme

- Lajme

Pas nisjes së hetimeve nga prokurorët mbërrijnë ekspertët mjeko ligjore në morgun e spitalit. Janë tre eksperte, dy to pavarur dhe një i Institutit të Mjekësisë Ligjore, që ...
0
- Lajme

Izet Haxhia dorëzon kërkesën për rigjykim në gjykatë Kërkesa e depozituar në gjykatë pak momente më parë. Kërkesa u depozitua në gjykatën penale Tiranë. Report TV mëson detajet ...
0
- Lajme Politike

 ‘Me zë e figurë’, çfarë do të publikojë PD në orën 13:30…  Partia Demokratike do të publikojë të tjera prova kundër Fatmir Xhafajt. Ishte vetë kreu i PD-së ...
0
- Lajme

Identifikohen autorët të cilët ditën e djeshme plagosën me armë zjarri një shtetas, në lagjen “Pavarësia”. Specialistët e Seksionit Kundër Krimeve ndaj Personit në Drejtorinë Vendore të Policisë ...
0
- Lajme

   Skandalet në fushën e naftës në vendin tonë nuk kanë të sosur. Këto ditë një tjetër skandal në këtë fushën ka përfshirë vendin tonë. Kompania Anio Oil ...
0
- Lajme

Pas konferencës për shtyp nga Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili sqaroi pozicionin e tij në lidhje me akuzat ka ardhur dhe përgjigja e parë nga Partia ...
0
- Lajme

Vettingu nuk i ka çelur ende seancat publike ndaj anëtarëve të Gjykatës së Larte. Të dhënat e Open Data Albania tregojnë se mesatarisht çdo anëtar i Gjykatës së ...
0
- Lajme

Një protestë është duke u zhvilluar tek Ministria e Brendshme kundër Fatmir Xhafës. Pasi nisi e qetë dhe me parrulla kundër qeverisë, protestuesit kanë vendosur disa parrulla te ...
0
- Lajme

“Ministri i Brendshëm nuk duhet të përgjigjet, ligjërisht jo e jo por edhe moralisht.” – ka deklaruar Rama në fjalën e tij me deputetët e grupit parlamentar të PS-së. ...
0
- Lajme

  Një 34-vjeçar nga Ura Vajgurore kishte mbjellë për qejfin e tij, 11 bimë narkotike kanabisi në vazo lulesh. Bendo Memës nuk dihet se kush ia zbuloi sekretin, ...
0