25 Shkurt, 2018
Kryesore

Kryesore

analiza Kryesore

Albina Deda Gjoci Qe ne fillim pa dashur te hyj ne fushen e filozofise po determinoj nje koncept te thjeshte: Ne nje vend normal demokratik opozite do te ...
0
Kryesore Publikisht(OP-ED)

Ergys Mertiri E sigurtë është që Lali Eri është aktor më i madh se ata që protestuan kundër projektit të tij të teatrit me kullë. Ai është aktori ...
0
Kryesore Publik TV Shendet

Shumica prej nesh kanë Wi-Fi në shtëpitë tona. Por a jemi të sigurt? E vërteta është që Wi-Fi mund të dëmtojë shëndetin tone dhe sidomos shëndetin e përgjithshëm ...
0
Kryesore Lajme

Fëmijët e kopshteve duket se po rrezikohen nga një tjetër sëmundje ngjitëse veç fruthit që është kthyer në një epidemi, dhe virozave apo gripit. Bëhet fjalë për sëmundjen ...
0
Kryesore Lajme

Policia e Tiranës ben me dije se ka arrestuar shkaktarin e dyshuar te aksidentit tragjik me dy te vdekur dhe nje femije te plagosur sot ne Golem. Ai ...
0
Kryesore Media e huaj per ne

Lufta e Dytë Botërore ka përfunduar, por ajo e para nuk ka marrë fund ende. Këto ishin fjalët e një zyrtari turk në Ankara. Ai fliste për Lindjen ...
0
Kryesore Statusi Publik

Grida Duma Është dukuri e rrallë që përfaqësues të politikës, medias, botës akademike dhe mbi të gjitha përfaqësues të fesë, të zhvillojnë forume të përbashkëta. Por gjithmonë e ...
0
Kryesore Statusi Publik

Erl Kodra A e dini ju, qenie të papërgjegjëshme, ju kafshë, që vetëm formën e keni si njerëz, se në momentin që i hypni makinës, potencialisht ju ktheheni ...
0
Insta-Pub Kryesore

Këngëtarja Valbona Mema, duket se nuk i ka shpëtuar dot manisë së femrave të famshme, për t’u “rinuar” me anë të operacioneve plastike.  Së fundmi ajo është shfaqur ...
0
Kryesore Publikisht(OP-ED)

 Ylli  Pango Tani të gjithë po vallzojne pa maska. Politikanë, analistë, bankierë, biznesmenë, mediabërës, “akademikë”. Së fundmi janë flakur tej edhe maskat. Maskat e të gjitha llojeve. Maskat ...
0