19 Janar, 2018
Kryesore

Kryesore

Kryesore Statusi Publik

Av Altin Goxhaj Sps propaganda e përditshme AntiAmerikane e halesë mediatike të Soros uli me -4% popullaritetin e SHBA në shqipëri përgjatë 2017! SKANDALI! Mgjths Shqipëria është e ...
0
Kryesore MEMO

 17 Janar 2018 ose thënë ndryshe…. ...
0
Kryesore Lajme Politike

Ditën e shtunë ora 11:00 në ish burgun famëkeq  të Spaçit Ne sot jemi njëlloj si dje,pushtetin e kanë të njëjtit njerëz ose bijtë e tyre,ata që ishin dje,te ...
0
arkiv magazine Kryesore Kultura

IN MEMORIAM Rudyard Kipling IN MEMORIAM Rudyard Kipling, ai që na la poezinë monumentale, “Në mundësh” Rudyard Kipling u lind në Mumbai më 30 dhjetor 1865 dhe ndërroi ...
0
Insta-Pub Kryesore

 Gerard Butler rrëfen për  të dyja  Trekëndëshi i romancës, që përfshin Brad Pitt, Angeline Jolie dhe Jennifer Aniston mund të jetë një ndër historitë më të bujshme hollivudiane. ...
0
Intervista Kryesore

Dhurata Çupi, deputete e PD-së, tha në studion e Syri.net se veprimet e fundit të Kryeministrit Edi Rama janë të fundit në funksion të kapjes së sistemit të ...
0
Kryesore Lajme

Aeroporti i Kukësit, Rama: Lajmi mirë, më në fund një kontakt serioz Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjetin social Tëitter thotë se më në fund ka një ...
0
Kryesore Mr. KAZAN

Pas postimit të një fotoje në FB për një ndërhyrje kirurgjikale në Korçë, një qytetar i ankohet kryeministrit Edi Rama se jo vetëm që nuk gjen punë por ...
0
Çekiçi i Vettingut Kryesore

Artan Dragani, i cili aktualisht mban postin e kancelarit të gjykatës së shkallës së parë ne Shkoder, rezluton te jete denuar për veprën penale të parashikuar nga neni ...
0
Kryesore Lajme

Një 21 vjeçare nga Tirana ka tentuar ti japë fund jetës duke konsumuar 20 tableta me medikament “Depon” por që i ka shpëtuar mrekullisht jetës. E reja mësohet ...
0