Browsing Category

Kronika

Maskat grabisin me dhunë në Lazarat

Grabitësit goditën me mjete të forta 53-vjeçarin Adriatik B., dhe 42-vjeçarin A. M., duke i marrë 580 mijë lekë të vjetra dhe dy celularë ‘iPhone 5S’ dhe ‘Samsung’. Pas marrjes së…
Read More...