Kronika

Kronika

Insta-Pub Kronika

Bes Kallakut i zbulohet e vërteta, detaji që e nxorri në shesh   Aktori i humorit, Bes Kallaku gjithmonë është vënë në qendër të mediave rozë. Çdo lëvizje e ...
0
- Kronika Lajme

Një i ri është vënë në pranga në Vlorë, pasi në makinën e tij i janë gjetur dy mina te lidhura me celularë. Sektori për Krimet e Rënda ...
0
- Kronika Lajme

Detaje te reja nga atentati i mbremshem ne Tirane. Viktima është Emiljano Boçi, i cili ishte kthyer nga Gjermania prej rreth 3 javësh, ndërsa i plagosuri Melvi Disha, i ...
0
- Kronika Lajme

Ka qene ish-futbollist i Butrinit, 61 vjecari qe u gjet i vdekur sot ne trotuar. Trupi i pajete eshte pare ne lagjen numër 4 të qytetit të Sarandës ...
0
- Kronika Lajme

Mbrëmjen e sotme në Tiranë,pas një atentati me armë zjarri, mbeti i vrarë 32 vjeçari E.B, ndërsa shoku i tij 27 vjeçari M.D mbeti i plagosur. Sipas policisë ...
0
- Kronika

Emri i biznesmenit Lulzim Kulla është mjaft i njohur për Policinë e Shkodrës. 42-vjeçari konsiderohet si një prej “të fortëve” të qytetit dhe ka disa precedentë penalë. Kulla ...
0
Kronika Lajme

Dy persona mbetën të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë, në një aksident të regjistruar mbrëmjen e sotme në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në aksin ...
0
- Kronika Lajme

Burri bën denoncimin në polici Një 38 vjeçar me iniciale K.C. në Korçë, ka kallëzuar penalisht gruan e tij 33 vjeçare M.C., për dhunë. Ai është shprehur para ...
0
- Kronika Lajme

Një tjetër aksident me pasojë disa të lënduar ka ndodhur disa minuta më parë në autostradën e “Tiranës së Re”, në kryeqytet. Sipas dëshmitarëve në vendngjarje për JOQ.al, ...
0
- Kronika Lajme

Një automjet ka pëplasur për vdekje këmbësorin, ndërsa edhe dy persona kanë ngelur të plagosur. Njëri prej tyre  është në gjendje të rëndë. Fax News raporton se aksidenti ...
0