Kanë thënë

Kanë thënë

- Kanë thënë

 Gazetari Mustafa Nano ka deklaruar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit se përplasja mes tij dhe moderatores së sportit Ilda Bejleri, nuk ishte e tillë, pasi ...
0
- Kanë thënë Portalet

Rama ka 20 vjet në vendimmarrjet e mëdha, ja kush ia rrezikon postin.. Gazetari Roland Qafoku tha në studion e Syri.net se shqiptarët e meritojnë këtë politikë që ...
0
- Kanë thënë

    Ai njihej si “deputeti kauboj” i parlamentit shqiptar që fillimisht ishte mbështetës i flaktë i së majtës e më pas u doli në krahë të djathtëve. Sot ...
0
- Kanë thënë

Avokati Spartak Ngjela foli sot për shkrimin e gazetës “Mother Jones”, për procesin e Vetting-ut dhe për politikat që po ndjek Amerika këtu në Shqipëri dhe cila është ...
0
- Kanë thënë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës e cilëson projektin e ri të Teatrit Kombëtar tepër dinjitoz. I ftuar në emisionin “Koha për t’u zgjuar” nga gazetari Bashkim Hoxha, Erion ...
0
- Kanë thënë Showbiz

Kryetari i PD Lulzim Basha ndodhet tashme mes nje kryqezate te pameshirshme jo vetem nga kundershtaret e tij politik, por edhe nga njerezit e tij, deri dje, me ...
0
- Ekonomi Kanë thënë

  Kriza financiare e vitit 2008 çoi në Recesionin e Madh dhe miliona vetë ngelën të papunë. U deshën vite që Amerika të shërohej dhe shumë qytetarë ende ...
0
- Kanë thënë

ALKIDA LULA (41 thënie për fëmijët që do ju lënë pa fjalë)   Në rrugëtimin tonë të rritjes, disa nga mësimet më të rëndësishme nuk do t’i kuptojmë ...
0
- Kanë thënë

Të gjithë kalojmë nëpër periudha stresuese, të cilat duket sikur nuk do të mbarojnë kurrë. Pikërisht në këto momente kemi nevojë për pak dozë optimizmi që t’i shohim ...
0
- Kanë thënë

Kush fshihet pas 180 milionë eurove drogë? Ka qenë kjo tema e debatit në emisionin “Opinion” në “Tv Klan”. Gazetaja Klodiana Lala ka dhënë më shumë detaje rreth ...
0