Jete & Stil

Jete & Stil

Jete & Stil Lifestyle

Ylli egjiptian i rrjeteve sociale, Mohammed Tarek, është i njohur për videot komike dhe së fundmi ka bërë sërish një të tillë me komentimin e hitit të sivjetmë ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Aktorja e njohur për rolin e Zejnep në “Kuzey & Guney”, Merve Bolugur, kohët e fundit është vënë shpesh në qendër të mediave rozë për shkak të jetës ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Kivanç Tatlitug i njohur ndryshe si “Behlul” për rolin e tij tek telenovela “Dashuri e ndaluar”është një nga më të preferuarit e vajzave. Me miliona fansa e me ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Njëra nga ish-miss Rusia është duke “çmendur” botën me këmbët e saj. Përderisa ka njerëz që mallkojnë këmbët e tyre të gjata, ish-miss Rusia është falënderuese pasi është ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe më të dashura për publikun. Edhe pse është nënë e një vajze, për Norën nuk paraqet problem duke qenë ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Askush nuk mund ta besojë se aktorja e njohur Rajmonda Bulku është rreth të 60-ve të saj. Kjo pasi mosha për të duket se mbetet thjesht një shifër ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Laetitia KY është një sensacion në rrjetin social Instagram. Kjo është e dukshme duke i parë fotot që poston me ndjekësit e saj. Me anë të modeleve të ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Një veshje ose dy, gjatë ditës mund të duket si shumë, por nëse je Kim Kardashian West, është shumë pak gjatë një dite. Ylli i Los Angeles, arriti ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Këngëtarja nga Shqipëria karakterizohet për zërin e saj të fortë për të cilin vlerësohet shumë, përcjell ORAinfo. Ajo së fundi ka bërë një grim që e ka ndryshuar ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Jennifer Lopez po bën histori me ‘Guess’, si yll i fushatës së ‘Guess Pranverë 2018’. Ajo njëkohësisht po bëhet femra më e vjetër e reklamimit të xhinseve në ...
0