19 Janar, 2018
Jete & Stil

Jete & Stil

Jete & Stil Lifestyle

Aktorja e njohur për rolin e Zejnep në “Kuzey & Guney”, Merve Bolugur, kohët e fundit është vënë shpesh në qendër të mediave rozë për shkak të jetës ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Kivanç Tatlitug i njohur ndryshe si “Behlul” për rolin e tij tek telenovela “Dashuri e ndaluar”është një nga më të preferuarit e vajzave. Me miliona fansa e me ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Njëra nga ish-miss Rusia është duke “çmendur” botën me këmbët e saj. Përderisa ka njerëz që mallkojnë këmbët e tyre të gjata, ish-miss Rusia është falënderuese pasi është ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe më të dashura për publikun. Edhe pse është nënë e një vajze, për Norën nuk paraqet problem duke qenë ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Askush nuk mund ta besojë se aktorja e njohur Rajmonda Bulku është rreth të 60-ve të saj. Kjo pasi mosha për të duket se mbetet thjesht një shifër ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Laetitia KY është një sensacion në rrjetin social Instagram. Kjo është e dukshme duke i parë fotot që poston me ndjekësit e saj. Me anë të modeleve të ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Një veshje ose dy, gjatë ditës mund të duket si shumë, por nëse je Kim Kardashian West, është shumë pak gjatë një dite. Ylli i Los Angeles, arriti ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Këngëtarja nga Shqipëria karakterizohet për zërin e saj të fortë për të cilin vlerësohet shumë, përcjell ORAinfo. Ajo së fundi ka bërë një grim që e ka ndryshuar ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Jennifer Lopez po bën histori me ‘Guess’, si yll i fushatës së ‘Guess Pranverë 2018’. Ajo njëkohësisht po bëhet femra më e vjetër e reklamimit të xhinseve në ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Kërkoi 250 mijë euro për të mos treguar në media për një abort që nuk kishte ndodhur asnjëherë. Këngëtarja me origjinë shqiptare, Anita Latifi rrezikon dënimin deri me ...
0