Jete & Stil

Jete & Stil

Jete & Stil Lifestyle

Zv/kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AKR’së Behgjet Pacolli, ka vlerësuar sot lartë këngëtaren Dua Lipa. Dua Lipa dhe kënga e saj “New Rules” sot u shpallë njëra ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Muzika ka jetuar gjithmonë në të e me të, ajo ka treguar se e ka dashur përherë këngën. Dhe, jo rastësisht, bashkë me të jeton edhe talenti i ...
0
Jete & Stil Lifestyle Showbiz

Dy ish- banorët e Big Brother, Fotinia dhe Danieli janë një ndër çiftet e vetme të vitit të kaluar që kanë arritur të konsolidojnë dashurinë e tyre. Ata ...
0
Jete & Stil Lifestyle Showbiz

‘All I want for Christmas is you” ka qenë prej vitesh “himni” i festave të fundvitit. Por tashmë mund të ketë një konkurrent shumë të denjë! Ashtu siç ...
0
Jete & Stil

Në këtë fund të Nëntorit është gjithnjë e më parë aroma e festive. Edhe pse ndezja e dritave të pemës bëhet zyrtarisht në datën 6 Dhjetor, në shtëpinë ...
0
Jete & Stil Kultura

Vajza me sindromën Down, Mikayla Holmgren u përzgjodh të përfaqësojë vendin e saj Minnesota, në Miss USA. 22-vjeçarja, studente në Universitetin Bethel, ka fituar dy cmime, atë të ...
0
Jete & Stil Kultura

Jemi mësuar të degjojmë këngët e tij apo dhe për lidhjen me këngëtaren Eni Koçi, por asnjëherë ai nuk ka folur përtej këtyre dy aspekteve. Sot këngëtari Genc ...
0
Jete & Stil Kuriozitete Lifestyle

Kompania më e madhe në botë Google është në telashe të mëdha pasi akuzohet se në Angli ka mbledhur të dhënat e mbi 5 milionë përdoruesve të iPhone. ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Një ndër femrat më seksi shqiptare është vajza e Eli Farës. Marina Fara edhe pse me profesion juriste ajo është pjesë e pandashme e lajmeve rozë, shkruan arbresh.info. Ajo ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Ok, vajza ta pranojmë. Një nga gjërat që na mërzit më shumë tek partneri ynë, është se nuk mban mend datat më të rëndësishme për marrëdhënien tonë. Kur ...
0