19 Janar, 2018
Jete & Stil

Jete & Stil

Insta-Pub Jete & Stil

“…të tjerat pastaj janë histori këpucësh!” Me këtë batutë e mbylli kryeministri Edi Rama intervistën e tij për emisionin “Top Story” të Sokol Ballës mbrëmjen e së enjtes. ...
0
Jete & Stil

Edhe pse mund të rrinë me orë të gjata në punë, të punojnë fundjavave, të përpiqen shumë për të arritur objektivat që iu janë vënë, sërish punonjësit shqiptarë ...
0
Jete & Stil Showbiz

Jean-Claude Van Damme u duk sikur ishte gati të merrte pamjen e një djali të keq në Paris. Aktori veteran, i njohur për filmat e tij aksion me ...
0
Jete & Stil Lifestyle Showbiz

Ai është një nga këngëtarët dhe kantautorët më të mirë shqiptarë por siç duket një pamje e autostradës Tiranë-Durrës nuk i ka pëlqyer aspak Florit dhe ka vendosur ...
0
Jete & Stil Lifestyle Showbiz

E ndryshe nga të tjerët, Andrra po punon në shtim peshe. Shumica e fytyrave publike e kanë problem peshën e tepërt, po kjo nuk përbën problem për Andrrën ...
0
Jete & Stil Lifestyle Showbiz

Për kënaqësinë e fansave të tyre kudo në botë , Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë bërë diçka këtë fundjavë që kurrë nuk e kishin bërë më parë ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Icha është aktorja që edhe në publikun shqiptar arriti të ketë famë.  Ajo për shikuesit e serialit ‘Uttaran’ është aktorja më e dashur për shkak të rolit kryesor ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Gjoksi i saj është arma e saj kryesore. Kjo është Kelly Brook e cila ka treguar asetet e saj duke rënë në sy me gjoksin e saj gjigant. ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë” derisa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u ...
0
Jete & Stil Lifestyle

Zv/kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AKR’së Behgjet Pacolli, ka vlerësuar sot lartë këngëtaren Dua Lipa. Dua Lipa dhe kënga e saj “New Rules” sot u shpallë njëra ...
0