Intervista

Intervista

- Intervista

Ismet Haxhia, i akzuari dhe i dënuari për vrasjen e Azem Hajdarit, në vijim të intervistes se tij dhene për “Panorama”, ka nje analize dhe perfundim te vetin ...
0
- Intervista

 Përgjigjet dekani i universitetit “Fan Noli” Strategjitë nuk duhet të ndryshojnë në mënyrë të shpeshtë dhe të shpejtë, për t’iu dhënë mundësi fermerëve që të orientohen dhe të ...
0
- Intervista

Ngjarja e rëndë në qytetin e Durrësit, ku mbeti i vrarë 16 vjeçari Anxhelo Gjokozaj riktheu edhe njëherë vëmendjen tek rritja e dhunës tek të rinjtë, kryesisht adoleshentët. ...
0
- Intervista Portalet

 Skandalet qeveritare dhe të zyrtarëve të lartë në Shqipëri janë pothuajse të përditshme. Kështu shprehet ish-Presidenti Bujar Nishani, në një intervistë për Bota Sot, ku thekson se tashmë ...
0
- Intervista

ARISTIR LUMEZI / Ismet Haxhia, vëllai i Izet Haxhisë, i cili kreu 15 vjet burg i akuzuar në vrasjen e Azem Hajdarit, akuzon ish-kreun e SHISH, Fatos Klosi ...
0
- Intervista

Kryeministri Edi Rama e cilësoi si idiotësi raportin e OKB-së, sipas të cilës Shqipëria renditet në vendin e parë në botë për përdorimin e kokainës për frymë të ...
0
- Intervista

Arben Llangozi, avokati mbrojtes i dentistes Olesia Duka, e arrestuar me akuzen e mashtrimit, ka sqaruar sot ne nje interviste ne studion e lajmeve ne News24, lidhjen e ...
0
- Intervista

Pronari i kompanisë Abër- Garden, Arbër Çekaj, ka folur për herë të parë në Neës24 për sasinë rekord të drogës, e gjetur në kontenierin me banane në pronësi ...
0
- Intervista

TRANSFORMIME për mos t’u besuar syve, VIP-a ose jo… të gjithë te Lida Hoxha!  Të gjithëve na ka qëlluar që kemi paragjykuar veten para pasqyrës duke i përmendur ...
0
- Intervista Sport

Në emicionin ‘Zona Gol’, në Supersport, ishte i ftuar në një lidhje direkte edhe Drejtori Sportiv i Partizanit, Olsi Rama. Ai rrëfeu gjithçka mbi pasionin e tij për ...
0