Intervista

Intervista

- Intervista Media e huaj per ne

    Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Hahn, kërkon arrestimin e “peshqve të mëdhenj”. Në një intervistë të dhënë për median gjermane “Stuttgarter-Zeintung”, Johanes Hahn deklaroi se ...
0
- Aktualitet Intervista

Teksa ka komentuar videopergjimin e nxjerre kete te hene nga PD, per vellain e Fatmir Xhafajt, analisti Fatos Lubonja tha se prokuroria shqiptare duhet te nise hetimet dhe Fatmir ...
0
- Intervista

Intervista e Eleni Foureiras!  Kam lindur në Fier, të Shqipërisë, në një fshat të vogël afër Patosit. Kur isha 4-5 vjeç, familja u zhvendos në Vlorë dhe, 7-8 ...
0
- Intervista Media e huaj per ne

Në një intervistë për “Zërin e Amerikës”, një profesor i Universitetit të Nju Jorkut, paralajmëron Shqipërinë dhe Kosovën për rrezikun e ndikimit turk dhe thotë se është e ...
0
- Intervista Media e huaj per ne

Në prag të të vizitës së tij në Tiranë, Ministri i shtetit për Çështjet e Europiane në Ministrinë e Jashtme gjermane, Michael Roth, është shprehur se “Shqipëria ka ...
0
- Intervista

Kryeministri Rama tha dje se gjatë vizitës në Gjermani nuk i është kërkuar koka e Saimir Tahirit. I ftuar në emisionin “Top Show” në Top Channel, Rama tha ...
0
- Intervista

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, u pyet për mundësinë e krijimit të një partie të re nga Astrit Patozi duke theksuar se ...
0
- Intervista

Ish-Kryeministri Sali Berisha tha mbrëmjen e sotme se Sajmir Tahiri di shumë fakte dhe prova për Edi Ramën dhe Olsi Ramën. Berisha tha se për shkak të këtyre, ...
0
- Intervista Kultura

Ajo quhet ndryshe edhe Primadona e Melosit Popullor, Mbretëresha e Këngës Shqipe, Ema Sumak shqiptare, Madam Baterflay, zëri i kristaltë. Mjafton të shqiptosh një nga këto epitete dhe sinonimi i tyre ...
0
- Debati Intervista

Mesi tregon për miellin dhe vezët që ‘hëngri’ në Kuvend Zëvendëskryeministrja Senida Mesi ka folur për seancën e 12 prillit kur deputetët e opozitës hodhën miell ndaj kryeminitrit Rama, ...
0