Intervista

Intervista

Intervista Kultura Portalet

Aktori i njohur i skenës dhe kinemasë, Mirush Kabashi e sheh prishjen e teatrit Kombëtar të lidhur me interesa të mafies së ndërtimit. Në një intervistë për gazetën ...
0
- Intervista

Miliona euro përfitime  nga projekti i Teatrit të ri Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama, së bashku me një arkitekt të shquar danez, të zgjedhur pa konkurs, ...
0
- Intervista

Bashkë me Neshat Fanën, Adrian Leka është avokati tjetër i Fran Frrokajt, kryetarit të Bashkisë së Lezhës. Pedagog në Fakultetin juridik në Universitetin e “Luigj Gurakuqi” në Shkodër. E ...
0
- Intervista

Këshilla ime për përplasjet në PD mes Bashës e kritikëve Intervistoi: Aida Topalli Z.Shehi, një mendim i juaji mbi të gjitha ngjarjet e fundit, nisur nga Reforma në ...
0
- Intervista Media e huaj per ne

 Presidenti Ilir Meta, në një intervistë për gazetën greke “To Vima”, sqaroi pozicionin e tij në lidhje me negociatat Shqipëri-Greqi për kufirin detar.      Kreu i shtetit ...
0
- arkiv magazine Intervista

Ai shkoi në Paris, kur u shpall prishja e PPSH- së me ish- kampin socialist, pas raportit të Enver Hoxhës në Kongresin e IV-t, nëntor 1961 deri në ...
0
- Intervista Portalet

Flet Laurent Laniel, analist shkencor për reduktimin e ofertës së drogës, në Qendrën Europiane të Drogave dhe Varësisë nga Drogat (EMCDDA) Nga Lisbona, Ornela Liperi Grupet kriminale që ...
0
- Intervista

Oltjan Lami, djali i 47-vjeçares që u helmua nga nusja e tij në prill të vitit të kaluar, tregon konfliktet që kishte pasur Marjana Cmeta me të ëmën. ...
0
- Intervista

Në dosjet e reja që kanë në duar prokurorët, e përfshihet edhe cështja e fundit të kontratave lobiste të PD që dyshohet se ka shtrirje edhe ndikimi rus? ...
0
- Intervista

 Kush është Fjorza Mullaj, viktima e rradhës? Pas akuzave të njëpasnjëshme për mashtrim, ndaj Olesia Dukës, një tjetër e mashtruar ka vendosur të akuzojë përpara kamerave dhe të rrëfejë ...
0