Browsing Category

Our Story

ENI KOÇI një foto ME FEVZIUN

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto me moderatorin e emisionit “Opinion” në TV Klan, Blendi Fevziu. Duke pasur konsiderata të mëdha për të, Eni tregon se ndihet e nderuar që ka…
Read More...

SARA DHE LEDIONI në gusht dasmën

Pas përfundimit të spektaklit “The Voice Kids”, Ledion Liço ka vendosur të shijojë disa ditë pushimi me familjen. Moderatori dhe Sara publikuan dje fotot e para nga pushimet në një vend…
Read More...

 KAPELJA  e Rita ORES

Këngëtarja së fundmi është fotografuar të enjten në aeroportin e Londrës, Heathrow. Rita Ora përveç sukseseve në muzikë është dalluar gjithnjë edhe për guximin në veshje. Ajo…
Read More...