19 Janar, 2018
Insta-Pub

Insta-Pub

Insta-Pub Kryesore Lajme

Vin Diesel u shpall aktori më i paguar për vitin 2017 nga Forbes. Ai arriti të grumbullonte 1.6 miliard dollarë vetëm nga shitjete e filmave të tij, ku ...
0
Insta-Pub Jete & Stil

“…të tjerat pastaj janë histori këpucësh!” Me këtë batutë e mbylli kryeministri Edi Rama intervistën e tij për emisionin “Top Story” të Sokol Ballës mbrëmjen e së enjtes. ...
0
Insta-Pub Kryesore Lajme

Të gjithë e njohin prej këngëve popullore dhe të lehta që ajo këndon, dhe duke mbajtur larg vëmendjes familjen e saj. Këngëtarja Poni mesa duket ka zgjedhur këto ...
0
Insta-Pub

Ledri vulaj tashmë e ka hedhur krejtësisht pas krahëve ndarjen me Adelën, vajzën e ish-kryeprokurorit të Shqipërisë, Theodhori Sollaku, dhe tashmë i është rikthyer jetës prej ‘Don Zhuani”. ...
0
Insta-Pub

Rozana Radi është një ndër personazhet e showbizz-it, e cila flet shumë pak për jetën e saj në publik. Megjithatë pak kohë më parë u zbulua se këngëtarja ...
0
Insta-Pub

Erion Veliaj është i prirur për të thyer rekorde. Në një speciale tejet rozë që kishte zhvilluar enkas për të emisioni “Chic” në News 24 kryetari i bashkisë ...
0
Insta-Pub

Një vajzë që ka ngjashmëri të pabesueshme me Beyonce tregon se shumë shpesh fansat e këngëtares së njohur e ndalojnë në rrugë pasi e ngatërrojnë me të. Brittany ...
0
Insta-Pub Intervista

Një arratisje me mikeshat në stilin “Sex and the city”, për të festuar ditëlindjen, duke eksploruar Amsterdamin dhe duke provuar ekstazën e tymosjes së barit. Einxhel Shkira në ...
0
Insta-Pub

Dashurie Bilaj shpallet “Miss Super Model Internacional 2017” Dashurie Bilja kudo ku shfaqet, shkëlqen. Biondja që shpesh është krahasuar me kukullën barbie, vetëm pak ditë më parë e ...
0
Insta-Pub

Ajo e ka zakon t’i ‘qerasë’ shpesh fansat e shumtë në Instagram me foto ku ekspozohen asetet e saj më të mira. Dhe Demi Rose e ka vijuar ...
0