19 Janar, 2018
Insta-Pub

Insta-Pub

Insta-Pub Kryesore

Çapkënllëqeve duket se u ka ardhur fundi për Stresin. Reperi i njohur trazovaç tashmë është sistemuar dhe vajza që  duket se ia ka futur të dyja këmbët në ...
0
Insta-Pub Kryesore

Liberta Spahiu duket se është duke jetuar momente të arta në karrierë, po aq sa edhe në jetën personale teksa është lidhja e saj me muzikantin Flori Mumajesi ...
0
Insta-Pub Kryesore

Tash e disa muaj janë përhapur zëra se një emision i ri do fillojë në “TV Klan” i cili do i kushtohet operacioneve plastike e duket se projekti është ...
0
Insta-Pub

Bleona Qereti ka vendosur që t’u tregojë fansave të saj sekretin e një trupi të mirë i cili rri gjithmonë në formë pavarësisht viteve që kalojnë. Këngëtarja ka ...
0
Insta-Pub Kryesore

Fejesa e Jon Gjebreas me bukuroshen Merlin Haxhiymeri padyshim që bëri goxha bujë në media. Çifti i sapo fejuar mesa duket ka vendosur të bëjë lëvizjen e rradhës ...
0
Fotolajm Insta-Pub

Kohët e fundit Klaudia Pepa ka qenë në qendër të vëmendjes kryesisht për fotot provokuese që ka postuar në rrjetet e saj sociale. Por duket se këtë herë ...
0
Insta-Pub Kryesore

Shumëkush mund të mendojë se moderatori i njohur Ledion Liço është një njeri me fat, përderisa edhe ka hyrë dhëndër në një familje aq të pasur sa ajo ...
0
Insta-Pub Kryesore

Dikur para viteve ’90 produkti që lakohej më shumë në kategorinë e kujdesit dhe pastërtisë ishte sapuni 15 lekësh. Ardhja e demokracisë dhe funksionimi i tregut të lirë ...
0
Insta-Pub

Sipas shenjave mund të zbuloni më mirë nga ana seksuale veten tuaj apo për ju meshkuj nëse doni të mësoni disa të fshehta nga dëshirat seksuale të patneres ...
0
Insta-Pub Kryesore

E ftuar këtë të premte në “Top Show Magazine”, këngëtarja 19-vjeçare ka mohuar të gjithë thashethemet. Arilena tha se mes saj dhe Florit nuk ka patur asnjë histori ...
0