19 Janar, 2018
Insta-Pub

Insta-Pub

Insta-Pub Kryesore

 Gerard Butler rrëfen për  të dyja  Trekëndëshi i romancës, që përfshin Brad Pitt, Angeline Jolie dhe Jennifer Aniston mund të jetë një ndër historitë më të bujshme hollivudiane. ...
0
Insta-Pub Kryesore

Gjyste Vulaj është këngëtarja më e përfolur shqiptare përsa i përket veshjes ekstravagante që ajo përdor. Por tashmë mesa duket këngëtarja duhet t’I lëshojë rrugës vajzës së saj, ...
0
Fotolajm Insta-Pub Kryesore

Ka disa ditë që qarkullon nëpër media lajmi për ndarjen e Eneda Tarifës nga bashkëshorti i saj. Këngëtarja ka 18 vite lidhje me bashkëshortin e saj Erjon Zaloshnjën, ...
0
Insta-Pub Kryesore

Kaney West dhe Kim Kardashian sapo janë bërë prindër për herë të tretë të një vajze e cila ka ardhur në jetë nga një nënë surrogate. Kjo është ...
0
Insta-Pub Kryesore

Ajo ka qenë këngëtarja e parë femër, pas Adele 2015, që ka arritur në klasifikimet angleze me ‘New Rules’ dhe është përzgjedhur nga revista Time mes protagonisteve të ...
0
Insta-Pub Kryesore

Rihanna na emocionon me fjalimin e saj Rihanna is in Paris for Fashion week where she went to a party with Gigi Hadid and some models  Këngëtarja e ...
0
Insta-Pub Kryesore

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj kohët e fundit ka qenë në vëmendjen e media fill pas zyrtarizimit të lidhjes me partnerin çek, Jakubin. Ndërsa ky i fundit do ...
0
Insta-Pub Kryesore

Nuk është dhe aq e vështirë të dallosh një person të ndershëm nga një gënjeshtar. Ka shenja që të tregojnë njërin nga tjetri – duhet vetëm të jeni ...
0
Insta-Pub Kryesore

Ajo nuk ndalet së provokuari! Këngëtarja Ledina Çelo vazhdon te jetë tepër seksi edhe në formë pas lindjes së fëmijëve. Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku ...
0
Insta-Pub

Prej dy vitesh Eliona Pitarkën e shihni si pjesë e kastit të aktorëve të 2XL, por më parë ajo njihej si prezantuesja seksi që jepte lajmet topless, e ...
0