Browsing Category

humor

Qaniu pro dhe kundra celularit

Capajev Gjokutaj Sa herĂ« flisni pĂ«r celularin dhe rrjetet sociale, edhe ti, edhe Qaniu, i bini fyellit nĂ« njĂ« vrimĂ«. Shihni vetĂ«m gjysmĂ«n bosh tĂ« gjĂ«sĂ«. E bĂ«ni celularin djall me…
Read More...