Browsing Category

humor

LETER TE KATERT PUBLIKE LULZIM BASHES

Zoti Kryetar, Sot ke protestën. Unë nuk  do të jem në Tiranë. Ti  helbete të shkon mendja per keq se unë po iki nga frika. Jo gabohesh. Unë të shtunën dhe të dielën e kam pushim. Kam…
Read More...

HUMOR / Berberi

Gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale kanë filluar të bëhën publike barcaleta të cilat ironizojnë kryeminstrin e vendit tonë. “Njeri shkon ne Kosove te berberi te qethet. Berberi…
Read More...

Rama voton në “Parajsë”

Rama vdes... E pret në Parajsë Shën Pjetri dhe i thotë: -Mirëserdhe por duhet të ndreqim një problem të vogël. Shohim kaq rrallë qeveritarë këtu, kështuqë s’jemi të sigurt çdo bëjmë…
Read More...