Browsing Category

humor

SHERR TEK OPOZITA

Jani Malo (Ndalohet publikimi i këtij lajmi nga gazetat, portalet dhe televizionet pa lejen e ERTV) Në shkurt nisin protestat e opozitës. Dhe kur pritej që ato të përuroheshin në…
Read More...