humor

humor

- humor Portalet

Sado që janë të paketuara e zbukuruara nga vetë stafi i tij, s’mund të të mbajnë indiferent këto perla që ka nxjerrë nga goja kryetari i bashkisë më ...
0
- humor

 Fatmir Selimaj Sa herë që Bimi shkonte tek mjeku i familjes për vizitë, pyetja e parë ishte : – Bimi,kur e ke bërë Chek – up – in ...
0
- humor

Një biznesmen shqiptar në Itali i ka dhënë fund jetës së tij duke u varur. Ai quhet Marvin Proshka, 31 vjeç, baba i dy fëmijëve të mitur, 2 ...
0
- humor Video

Ish kryeministrin Berisha e ka vizituqr një Berishë tjetër Bëhet fjalë vetëm për një numër me karakter humoristik, i krijuar nga organizatorët e “Dance With Me”. Personazhi i ...
0
humor Skandali

A është prishur marrëdhënie mes aktorit dhe prezantuesit Ermal Mamaqi dhe kryetarit të Bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj? Kjo është pyetja e parë që të vjen në mendje ...
0
humor

FOTO/ Berisha i tha se është në konflikt interesi për rastin Llalla, vjen reagimi i pazakontë i Lu Që jemi “Republika e Ambasadorëve” kjo dihet. Që një ambasadë ...
0
humor Kuriozitete Video

Në disa shtete të lindjes janë disa tradita të çuditshme dhe të vjetra, të cilat praktikohen edhe sot e kësaj dite. Për shkak të izolimit nga perëndimi apo ...
0
humor

Haha. Axhenda e takimit te dy qeverive! 9.00-10.00: Paçe plënci ose koke 10.00- 12.00: Domino 12.30-13.00: Kërnacka korçe, fli kosove 13.00-15.00: Gjumi i drekës 15.00- 17.00: Tavëll 17.00-18.00: ...
0
humor

E çmendura N e kryeqytetit, sot në orën 16:00, zhvilloi në një nga sallat e hanit perandorak “Rogner”, këtë intervistë me kryeministrin e Republikës së Shqipërisë, Edi Rama. ...
0