Browsing Category

Horoskopi

Horoskopi, e mërkurë 17 Prill 2019

Dashi Përgjegjësitë e punës mund të peshojnë në mendjen tuaj deri në pikën ku ata ndërhyjnë në harmoninë e jetës suaj në shtëpi. Kjo mund të shkaktojë një konflikt të brendshëm.…
Read More...

Horoskopi e hënë, 15 prill 2019

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do…
Read More...

Horoskopi e premte, 12 prill 2019

Dashi Mundohuni që të ngadalësoni pak ritmin, pasi jeni të përfshirë në shumë gjëra që ju shkaktojnë lodhje dhe ngarkesë fizike. Ka ardhur koha për t’iu përkushtuar dashurisë, pasi…
Read More...

Horoskopi, e shtunë 23 mars 2019

Dashi-Komunikimi do të jetë argëtimi juaj kryesor sot. Shpaloseni talentin tuaj në këtë drejtim. Sa i përket dashurisë, gjërat po ecin me ritme pozitive. Prisni zhvillime interesante në…
Read More...

Horoskopi e shtunë 16 mars

Dashi-Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur. Për ata…
Read More...

Horoskopi i të dielës, 17 shkurt

Dashi-Dashuria do iu verboje gjate kësaj dite dhe mund te dilni nga vetja juaj. Kujdes, mos bëni gjithçka qe iu thotë partneri sepse do te pendoheni shpejt. Nëse beqaret duan te gjejnë…
Read More...

Horoskopi i të dielës, 10 shkurt

DASHI Sot do të jeni pjesë e një aktiviteti social. Ju do të takoni disa persona të rëndësishëm, dhe do të bëni biseda të ndryshme me ta. Në mbrëmje do të qëndroni me partnerin tuaj.…
Read More...