Browsing Category

Horoskopi

Horoskopi e shtunë 5 Janar 2019

Dashi-Gjatë kësaj dite do keni tendencë të flisni shpejt dhe kjo gjë mund të shkaktojë disa keqkuptime të padëshiruara. Mundohuni të tregoheni të kujdesshëm. Për sa iu përket çështjeve…
Read More...

Horoskopi vjetor 2019

Dashi Sikurse Luani dhe Shigjetari që drejtohen nga Marsi, edhe Dashi është një shenjë që mbështetet tek ai. Muajt e parë do të jenë më të lehtë se viti që po lëmë pas, por pikërisht…
Read More...

Horoskopi , e enjte 27 dhjetor

Dashi Pavarësisht ndikimit jo shumë të favorshëm të Hënës, gjendja emocionale parashikohet e mirë. Në sferën private pranoni me entuziazëm, propozimet e partnerit/es, do e bënit…
Read More...

Horoskopi e shtunë 22 Dhjetor

Dashi-Do të jeni nën ndikimin e planetit të Hënës gjatë gjithë ditës. Do të keni mbështetje në çdo sektor, si në atë profesional edhe sentimental. Demi-Kjo e shtunë do ju gjejë tejet…
Read More...

Horoskopi e premte 21 dhjetor

Dashi-Do të jeni të mbushur me jetë dhe pozitivitet. Parashikohen projekte të reja të rëndësishme. Nëse nuk keni asgjë me se të merreni dhe ndiheni të trishtuar, do të përfshiheni në…
Read More...