Browsing Category

Horoskopi

Horoskopi 18 korrik 2018

Dashi-Ndonëse do të keni keqkuptime të vogla që ju pengojnë, nuk duhet të dekurajoheni pasi në vendin e punës mund të hasni në vështirësi. Kjo ditë ju fton që të mos përhumbeni pas disa…
Read More...

Horoskopi 17 korrik 2018

Dashi-Fillon një javë më e mirë, por në dashuri duhet të jeni objektiv dhe të përpiqeni të vlerësoni nëse është rasti të zgjidhni apo jo problemet që prej kohësh kanë tensionuar…
Read More...

Horoskopi 16 Korrik 2018

Dashi-Do të merrni lajme shumë entuziazmuese, të cilat do ju lejojnë që të ndryshoni totalisht rutinën tuaj ditore. Do të jeni gati të përballeni me ndryshime radikale, të cilat do ju…
Read More...

HOROSKOPI 15 korrik 2018

Dashi-Gjatë kësaj dite Hëna dhe Saturni janë në kundërshtim me shenjën tuaj dhe mund të ulin besimin që keni në vetvete. Mos mbysni ambiciet tuaja vetëm se mendoni se nuk mund t’ia…
Read More...

Horoskopi 14 korrik 2018

Dashi-Mundohuni që të përfshiheni në aktivitete relaksuese, të cilat do mund t’iu lejojnë që të lini mënjanë të gjitha shqetësimet dhe stresin e akumuluar gjatë javëve të fundit. Duhet…
Read More...

Horoskopi sot, 13 korrik 2018

DASHI Urani do ndikojë pozitivisht në jetën tuaj sentimentale sot. Nuk do bëni asnjë skenë xhelozie edhe pse në disa momente do mund t’iu lejohej. Financat do jenë të mira dhe do i…
Read More...

Horoskopi datë 12 korrik 2018

DASHI Gjërat po fillojnë të shkojnë mirë pikërisht në momentet që i kishit humbur shpresat. Në fushën ekonomike sot tregohuni të kujdesshëm, pasi mund të shpenzoni shumë. DEMI…
Read More...

Horoskopi e mërkurë 11 Korrik 2018

Dashi-Një bashkëpunim i ri profesional do ju lejojë që të dilni nga skema juaj e zakonshme dhe të nisni strategji të reja interesante. Tregohuni më aktiv dhe të gatshëm dhe do të arrini…
Read More...