Browsing Category

Horoskopi

Horoskopi 30 korrik 2018

DASHI Sot, edhe nëse jeni i bindur që keni të drejtë, duhet të kërkoni mbështetjen e partnerit tuaj. Në planin profesional do të arrini të jepni më të mirën nga vetja dhe asgjë nuk…
Read More...

Horoskopi 29 korrik 2018

Dashi-Fale ndikimit mjaft pozitiv te planetëve, jeta juaj ne çift do jete me e bukur dhe me emocionuese gjate kësaj dite. Do e lini veten te lire dhe do e dëgjoni me tepër zemrën. Edhe…
Read More...

Horoskopi 28 Korrik 2018

DASHI Do të ndiheni të lodhur e të pamotivuar duke dashur të izoloheni, sidomos në ambientin e punës sektor në të cilën nuk do të keni aspak dëshirë të dëgjoni. Në aspektin afektiv…
Read More...

Horoskopi 27 korrik 2018

Dashi-Gabime të vogla mund të zgjidhen lehtësisht, ndaj mos u përfshini nga paniku në vendin e punës. Tregohuni sa më të sigurtë në veten tuaj, ose në të kundërt rrezikoni të minoni…
Read More...

Horoskopi 26 korrik 2018

Dashi-Fokusohuni në gjithçka, me qëllim arritjen e një objektivi të ri profesional, i cili mund të sjellë një sërë avantazhesh dhe kënaqësish. Megjithatë duhet të tregoheni të durueshëm…
Read More...

Horoskopi 23 Korrik 2018

Dashi-Nëse situata në ambientin e punës është e tensionuar, rezistoni! Relaksin mund ta rikuperoni në kohën tuaj të lirë, duke iu dedikuar kënaqësive të jetës. Në sferën financiare…
Read More...

Horoskopi 20 korrik 2018

Dashi-Mos hezitoni për asnjë moment t’i shprehni sa me shume ndjenjat ju te dashuruarit dhe nuk keni për t’u penduar asnjë çast. Qe nga mesdita emocionet do shtohen. Beqaret nuk do…
Read More...

Horoskopi 18 korrik 2018

Dashi-Ndonëse do të keni keqkuptime të vogla që ju pengojnë, nuk duhet të dekurajoheni pasi në vendin e punës mund të hasni në vështirësi. Kjo ditë ju fton që të mos përhumbeni pas disa…
Read More...

Horoskopi 17 korrik 2018

Dashi-Fillon një javë më e mirë, por në dashuri duhet të jeni objektiv dhe të përpiqeni të vlerësoni nëse është rasti të zgjidhni apo jo problemet që prej kohësh kanë tensionuar…
Read More...

Horoskopi 16 Korrik 2018

Dashi-Do të merrni lajme shumë entuziazmuese, të cilat do ju lejojnë që të ndryshoni totalisht rutinën tuaj ditore. Do të jeni gati të përballeni me ndryshime radikale, të cilat do ju…
Read More...