Browsing Category

Horoskopi

Horoskopi datë 12 korrik 2018

DASHI Gjërat po fillojnë të shkojnë mirë pikërisht në momentet që i kishit humbur shpresat. Në fushën ekonomike sot tregohuni të kujdesshëm, pasi mund të shpenzoni shumë. DEMI…
Read More...

Horoskopi e mërkurë 11 Korrik 2018

Dashi-Një bashkëpunim i ri profesional do ju lejojë që të dilni nga skema juaj e zakonshme dhe të nisni strategji të reja interesante. Tregohuni më aktiv dhe të gatshëm dhe do të arrini…
Read More...

Horoskopi datë 10 korrik 2018

DASHI Ata që janë në çift do kenë një ditë më të mirë. Mos u bëni shumë kapriçozë dhe kujdes me kritikat e tepruara ndaj partnerit. Në planin financiar bëni kujdes. Mos jepni hua…
Read More...

Horoskopi , e hënë 9 korrik 2018

Dashi-Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët e para të mëngjesit. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me problemet që ju lindin. Nëse nuk do…
Read More...

Horoskopi, e shtunë 7 Qershor

Dashi-Mundohuni që të nisni aktivitete të cilat iu lejojnë që të shpreheni lirisht dhe të largoni të gjithë tensionet e akumuluara gjatë ditëve të fundit. Kjo e shtunë do të ju…
Read More...

Horoskopi datë 06 korrik 2018

DEMI Mos u jepni shumë peshë vonesave, sepse do të keni mundësinë të jetoni momente të këndshme me partnerin. Hëna në shenjë do ju shpërqendrojë, prandaj tregohuni të kujdesshëm në…
Read More...

Horoskopi , e enjte 5 korrik 2018

Dashi - Do e përballoni këtë ditë me shumë qetësi, sidomos nëse në dashuri po mundoheni të rindizni pasionin. Rigjetja e ekuilibrit do të jetë shumë e lehtë, por vetëm nëse do dini të…
Read More...