18 Janar, 2018
Histori personale

Histori personale

Histori personale Kryesore

Pas deklarates se forte te leshuar fill pasi mori vesh lajmin e tmerrshem per vrasjen e bashkeshortit, gruaja e te ndjerit, Oliver Ivanoviç, ka ndare me miqte e ...
0
Histori personale Kryesore

Babai përdhunon vajzën 7-vjeçare. Një 36-vjeçar shqiptar, ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me vajzën e tij 7 vjeçe. Sipas gazetës greke ...
0
Histori personale Kryesore

Një prej historive më jetëgjata mes artistësh mund të ketë marrë fund. Eneda Tarifa dhe partneri i saj prej shumë vitesh, Erjon Zaloshnja mund të mos i kenë ...
0
Histori personale Kryesore

Vrasja e tre motrave shqiptare Kejsit, Simonës dhe Sindit nga nëna e tyre tronditi mbarë opinionin publik në mars të 2014. Ato u vranë barbarisht me thikë nga ...
0
Histori personale Kryesore

Një shqiptar ka përfunduar në pranga, pas një kurthi që i ngriti gruaja me ndihmën e policisë. Ngjarja ka ndodhur në Itali, ku një shqiptar u denoncua nga ...
0
Histori personale Intervista Kryesore

Çdo mbrëmje të diele teksa hapim një ndër show-t më të famshëm të humorit në Shqipëri, ai është padyshim më i dashur nga të gjithë. Pra bëhet fjalë ...
0
Histori personale Kryesore

Unë u ndava nga Irina Shayk për shkak se më thoshte: “Përse rri kaq shumë me nënën tënde…!? Edhe unë kam nënë, por nuk rri ashtu siç rri ...
0
Histori personale Kryesore

Quhej Aria, vajza e një çifti shqiptarësh, të cilëve u është thënë se vdekja e saj është një nga ato që quhet “vdekje e bardhë”. Kështu shkruajnë mediat ...
0
Histori personale Kryesore

Vetem një orë larg kryeqytetit, në periferi të Tiranës, jeta e grave është tejet e vështirë. Pavarësisht se është 56 vjeç, Xhija tregon se kështu ka punuar gjithmonë, ...
0
Histori personale Kryesore

Ai vjen direkt nga Parisi, por nuk ka lidhje me pasarelat e modës. Antoni Çako është djali i sopranos Inva Mula dhe kompozitorit Piro Çako. 22-vjeçari duket se ...
0