HI-TECH

HI-TECH

HI-TECH

Ditën e Mërkure Instagram prezantoi dy veçori të reja për historitë e saj shumë popullore duke përmirësuar më tej eksperiencën e përdoruesit. para quhet Story Archive. Nisur nga ...
0
HI-TECH

Tërheqja e 47 veturave Bugatti Chiron konfirmon se edhe modelet e shtrenjta ekzotike nuk janë imune ndaj gabimeve të fabrikës. Kompania njoftoi klientët për tërheqjen e veturave të ...
0
HI-TECH

Ka katër rrotë dhe kabinë të mbyllur për udhëtarë, por sipas dimensioneve dhe mënyrës së vozitjes përkujton edhe në skuter. Makina e së ardhmes, e cila është gjysma ...
0
HI-TECH Kuriozitete

Nëse jeni një përdorues i iPhone, atëherë duhet të kontrolloni karikuesin e celularit tuaj. Një studim ka zbuluar se 98% e karikuesve fals të iPhone janë shkaktarë të ...
0
HI-TECH

Spyker po i jep lamtumirën makinës sportive C8 Aileron pas 6 vitesh prodhimi dhe këtë po e bën duke lançuar një edicion të limituar të tre makinave LM85. ...
0
HI-TECH

Kujdes, këto imazhe mund të shkaktojnë degjenerim të shikimit. Shijet e njerëzve dallojnë shumë në përcaktimin e të bukurës. ...
0
HI-TECH

Nissan ka në plan që të vendosë në qarkullim në Japoni taksi pa shofer, duke nisur nga viti 2020. Në këtë aventurë, Nissan ka bashkëpunuar me kompaninë teknologjike ...
0
HI-TECH

Një “luftë” e rrallë në industrinë e teknologjisë ka filluar në mes gjigantëve Google e Amazon. Google të martën ka thënë se do të bllokojë aplikacionin e saj ...
0
HI-TECH

Pas premierës në panairin e veturave në Frankfurt, Opel Insignia GSi në versionin e limuzinës dhe karavan do të mund të porositet në Gjermani me çmim prej 45.595 ...
0
HI-TECH

Në ngjarjen Google I/O, që është mbajtur në maj të këtij viti, Google pati premtuar se do të lansojë një version të ri Android për pajisjet e kategorisë ...
0