19 Janar, 2018
HI-TECH

HI-TECH

HI-TECH

RES Design ka rikrijuar supermakinën legjendare De Tomaso Pantera me emrin e ri Project Panther. E bazuar te Lamborghini Huracan, Project Panther do të bëhet gati në fabrikën ...
0
HI-TECH

Kompania Apple vitin e ardhshëm mund të prezantojë tre iPhone të ri Apple do të prezantojë dy telefona iPhone me ekran OLED dhe një me ekran LCD.iPhone X, ...
0
HI-TECH

Firma Niels van Roij Design, e cila merret me modifikimin e serive të automobilave dhe dizajnimin e veturave të reja, prezantoi konceptin e Shooting Brake, përkatësisht versionin karavan ...
0
HI-TECH

Dje, pasardhësi i Nokia 6 ka arritur në TENAA, rregullatori kinez, një hap para se pajisja të dalë në tregun kinez. Nuk janë zbuluar shumë detaje, por këtë ...
0
HI-TECH

Ditën e Mërkure Instagram prezantoi dy veçori të reja për historitë e saj shumë popullore duke përmirësuar më tej eksperiencën e përdoruesit. para quhet Story Archive. Nisur nga ...
0
HI-TECH

Tërheqja e 47 veturave Bugatti Chiron konfirmon se edhe modelet e shtrenjta ekzotike nuk janë imune ndaj gabimeve të fabrikës. Kompania njoftoi klientët për tërheqjen e veturave të ...
0
HI-TECH

Ka katër rrotë dhe kabinë të mbyllur për udhëtarë, por sipas dimensioneve dhe mënyrës së vozitjes përkujton edhe në skuter. Makina e së ardhmes, e cila është gjysma ...
0
HI-TECH Kuriozitete

Nëse jeni një përdorues i iPhone, atëherë duhet të kontrolloni karikuesin e celularit tuaj. Një studim ka zbuluar se 98% e karikuesve fals të iPhone janë shkaktarë të ...
0
HI-TECH

Spyker po i jep lamtumirën makinës sportive C8 Aileron pas 6 vitesh prodhimi dhe këtë po e bën duke lançuar një edicion të limituar të tre makinave LM85. ...
0
HI-TECH

Kujdes, këto imazhe mund të shkaktojnë degjenerim të shikimit. Shijet e njerëzve dallojnë shumë në përcaktimin e të bukurës. ...
0