Gafa

Gafa

- Gafa Publik TV Video

Aktori i njohur Bes Kallaku ka “peshkuar” kryetaren e Bashkisë së Gramshit duke u paraqitur si përfaqësuesi i Bashkim Finos në garën për kreun e FSHF-së Kryebashkiakja e ...
0
- Gafa Intervista

Gjatë intervistës ku ka bërë një bilanc të vitit 2017 në Top Story Edi Rama jo gjithmonë ka thënë të vërtetën. Lapsi.al i ka ndjekur me vëmendje të ...
0
Gafa

Në kaosin e krijuar sot në Kuvend për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri të vendit, nuk i ka shpëtuar vëmendjes së mediave një veprim i kreut të grupit ...
0
Gafa

Në përpjeke për të plotësuar kuorumin e nevojshëm deputeti Taulant Balla ka vjedhur kartat e deputeteve demokratë. Janë zbardhur edhe emrat e deputetëve të PD-së që kreu i ...
0
Gafa

Av Altin Goxhaj Saimir Tahiri është larguar prej 3 ditësh nga Shhqipëria në kundërshtim me Urdhërin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për moslargim nga Shqipëria Urdhër i ...
0
Gafa Video

Megjithatë, nuk dihet saktësisht se ku ndodhet tani për momentin ish-ministri i Brendshëm. Në media u raportua se Tahiri ndodhet në një vizitë dyditore në Gjermani që sipas ...
0
Gafa Intervista Jete & Stil Kultura Kuriozitete

ërshëndetja e fundit e Presidentit amerikan, Donald Trump, me udhëheqësit në samitin aziatik i është shtuar listës së gafave. Kësaj radhe, presidenti amerikan u hutua dhe nuk arriti ...
0
Gafa Kuriozitete

Një burrë tentoi të futej brenda një fast-foodi pasi ky i fundit u mbyll në orën 2:00 të mëngjesit me qëllimin që të vidhte kasën. Ai provoi që ...
0
Gafa Politike

Grida Duma si Nard Ndoka Grida Duma si Nard Ndoka: Makiaveli nga Lindja e Larget. Ai eshte nga Firence.Nje fjali pasi te shikoni videon. Posted by CityNews.al on ...
0