Fotolajm

Fotolajm

- Fotolajm

Moti i keq me reshje shiu e dëborë, shoqëruar me erëra të pashembullta për stinën dhe për vetë Shqipërinë, ka përfshirë edhe Korçën.    Moti i keq me ...
0
- Fotolajm

“Ju lutem postojeni kete njeri te pa pergjegjshem si mer guximin dhe mban keto blet ne nje ambjent te rrethuar me njerez jemi shum ne siklet se kemi ...
0
- Fotolajm

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe gazetari Blendi Fevziu duket se kanë bërë më në fund paqë me njëri- tjetrin. Ata janë fotografuar së bashku në zyrën e ish-kryeministrit, teksa ...
0
- Fotogalleri Fotolajm

Nuk është anije kozmike e ulur mbi pallatin ekzistues e as vepër arti e krijuar me fantazi të shfrenuar por babëzi e shprehur në formën e 10 kateve ...
0
- Bota Fotolajm

Sot në poste kyçe në USA, Gjermani dhe Angli 🇩🇪 Kancelare e Gjermanisë Angela Merkel 🇺🇸 Presidente e CIA-s Gina Haspel 🇬🇧 Kryeministre e Britanisë Theresa May ...
0
- Fotolajm

Këto pamje shokuese vijnë nga qyteti bregdetar i Vlorës. Si pasojë e motit të keq dhe erës së fortë një trung i stërmadh peme, është shkëputur duke zënë ...
0
- Fotolajm

Nje aksident ka ndodhur mengjesin e sotem ne autostraden Tirane-Durres. Nderkohe qe binin reshje shiu dhe nuk ka munguar trafiku, nje makine ka dale nga rruga dhe ka ...
0
- Fotogalleri Fotolajm

Varfëria nuk ka kufij. Mbyllni sytë, mos e shikoni trishtimin bijtë e mi…. Varfëria ka pllakosur shoqërinë shqiptare. Çdo ditë e më shumë na ndodh të shohim njerëz ...
0
- Fotolajm Statusi Publik

Kryeministrja e Norvegjisë duke ndihmuar pastruesit e pleherave në rruget e Oslos, pasi kishte shënuar emrin e saj në vendin e një punetori që kishte marrë leje. Ju ...
0
Fotogalleri Fotolajm

(Foto Dorina Sheta) ...
0