Debati

Debati

- Debati

Kullat pas Teatrit/ Gjekmarkaj i rikthehet debatit: S’doja ta fyeja Shkrelin, por pse heshtin dy mbrojtësit e trashëgimisë historike? Agron Gjekmarkaj/ Pardje kam bërë një shkrim për çështjen ...
0
- Debati

Në debatin e krijuar së fundmi pas deklaratave të analistit Mustafa Nano për zhveshjen e prezantueseve shqiptare në ekran, është përfshirë edhe publicisti Ardian Vehbiu. “Çfarë do të ...
0
- Debati

Je zgjedhur me votat e banorëve të përmbytur, por edhe ti si qeveria jote, nuk keni marrë mundimin të vini “ujin në zjarr” për Shkodrën. Është ky mesazhi ...
0
- Debati Statusi Publik

Një debat i fortë është shkaktuar pas një monologu të bërë disa ditë më parë nga Mustafa Nano gjatë emisionit të tij, ku përmendte emrin e Ilda Bejlerit ...
0
- Debati

Një qytetar i është ankuar sot Kryeministrit Edi Rama se i janë vendosur dy gjoba padrejtësisht për 5 kg mish. Personi ishte i pranishëm në takimin e Ramës ...
0
- Debati

Astrit Patozi, ish-deputet dhe ish-Nënkryetar i PD-së, nuk ka përjashtuar mundësinë për krijimin e një formacioni të ri, nëse nuk do të ketë një reagim nga kreu i ...
0
- Debati

Analisti dhe publicisti, Mustafa Nano, në një shkrim të publikuar tek gazeta “Mapo”, i ka kthyer përgjigje Andi Bushatit për shkrimin e pak ditëve më parë se Berisha ...
0
- Debati

 Gjekmarkaj polemizon me Bushatin dhe Nanon AGRON GJEKMARKAJ Një pshtjellë e re pluhuri mediatik vërtitet anash Sali Berishës prej disa ditësh. Për këtë mjaftoi benzina që vetë ai ...
0
- Debati

Unë nuk i përkas asnjë besimi por në Zot besoj! Unë e kam publikuar bashkë me reagimijn spotin pasi prita me ditë të tëra që ju të distancoheshit ...
0
- Debati

Deputetja e LSI , Klajda Gjosha, ë një intervistë të dhënë për televizionin “Ora News” u shpreh se arroganca dhe mungesa e transparencës e kanë karakterizuar qeverinë në ...
0