Bukuroshja përfundon nudo në faqen e ministrisë ruse

Një gabim fatal i ka kushtuar shumë një vajze ruse, e cila ka publikuar gabimisht një selfie nudo në faqen zyrtare të Instagramit të Ministrisë së Mbrojtjes ruse.

Postimi, i cili u fshi me shpejtësi, përhapi shumë thashetheme mbi identitetin e gruas dhe përflitet shumë se bëhet fjalë për zëdhënësen e ushtrisë Rossiyana Markovskaya.

Fotoja u shfaq për pak sekonda në llogarinë Mil_Ru, e cila zakonisht reklamon arsenalin e ushtrisë së Vladimir Putin.

Disa përdorues thanë se fotografia u ngarkua nga ish-gazetarja Rossiyana Markovskaya. Në një foto, ajo shihet joshëse, ndërsa mban një armë zjarri ushtarake.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.