Brenda shtëpisë super luksoze të Cristiano Ronaldos, ky është çmimi marramendës

Cristiano Ronaldo është nga ata futbollistë, që jetën private duket se nuk e mban aspak sekrete.

Ai poston shpeshherë foto në Instagram, në shumë prej të cilave ka zbuluar ambjentet nga shtëpia e tij luksoze.

Shtëpia e 32-vjeçarit kushton 4.8 milion paundë dhe ndodhet në Madrid Spanjë. Ka 7 dhoma gjumi, 8 banjo, dhoma të veçanta për të vegjlit, një dhomë palestre, një pishinë dhe një fushë të vogël futbolli.

Loading...

Cristiano fle i mbuluar me një batanije ku shkruhet “CR7 Cristiano Ronaldo” dhe në murin e tualetit ka të vendosur një pikturë ku shkruhet numri “7”.

Gjithashtu futbollisti ka edhe një dhomë të dedikuar trofeve që ka marrë gjatë karrierës së tij. Ndërsa në oborrin e shtëpisë ka një statujë gjigante të Buddhas.

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.